• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Yörük Parkı Pansiyon&Restoran

Yörük Parkı Pansiyon&Restoran

Yörük Parkı Pansiyon&Restoran
Yörük Parkı Pansiyon&Restoran 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Doğanın güzelliğini bozmadan çevremize uygun bir şekilde inşa edilen Yörük Parkı Turunçgiller ve meyve ağaçları arasında, sizleri misafir etmekten gurur duyar.

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Yörük Park Restaurant ve Pansiyon bir aile işletmesi olup, uzun senelerdir Antalyaynın incisi doğal SİT alanı olan Çıralıda hizmet vermektedir. Ben Yusuf Kütle ve eşim ile sizlerin huzurlu ve güzel bir tatil geçirmeniz için, elimizden gelen ilgi ve alakayı sizlere göstermekten gurur duymaktayız. Doğanın güzelliğini bozmadan çevremize uygun bir şekilde inşa edilen Yörük Parkı Turunçgiller ve meyve ağaçları arasında, sizleri misafir etmekten gurur duyar. Pansiyonumuz 5 odadan oluşmaktadır. Odalarımız çok rahat bir şekilde olup zevkle döşenmiştir. Tüm odalarımızda duş, tuvalet, Klima ve Televizyon mevcuttur. Tüm alanda kablosuz internet bağlantısı mevcut olup ücretsizdir.

Sabah kahvaltısında ev yapımı reçel, tereyağı, bal, peynir ve taze günlük yumurta sunulur. Bunların yanı sıra yörenin taze, organik domates, salatalık ve mevsim meyveleri, çay, bitki çay çeşitleri, kahve ve sizler için taş fırınımızda hazırladığımız lavaş ekmekleri ile tatilinizin gerçek tadına varabilirsiniz, Çıralı kumsalında güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Çıralı koyu 3,9 km uzunlukta olup, bir taraftan antik Olympos antik kenti, diğer taraftan da Karaburun ile sınırlanmıştır. Dünyaca meşhur, koruma altında olan Caretta Carettalar da her yıl buraya binlerce kilometre yol kat ederek gelir ve yumurtalarını bırakırl

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017