• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Çıralı Uğur Pansiyon

Çıralı Uğur Pansiyon

Çıralı Uğur Pansiyon
Çıralı Uğur Pansiyon 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Pansiyonumuz Çıralı'da sahil yolu üzerinde olup dut ve portakal bahçesi içerisinde yer alan 4'ü ahşap olmak üzere 14 bungalov ve 2'si ahşap olmak üzere 4 tane aile odasından oluşmaktadır.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Tüm yiyecek ve içeceklerimiz yöremizde doğal olarak yetişen taze, hormonsuz meyve ve sebzelerden oluşmaktadır.

Sabahları kahvaltıdaki ev yapımı reçeller, bal, tereyağı, köy yumurtası, süt ve daha bir çok yiyecek ve içeçek ile kahvaltı ve yemeklerimizi afiyetle tüketebileceksiniz.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak hizmetinizdedir.

Akşam yemekleri sizler için özenle hazırladığımız geleneksel Türk yemeklerinden oluşmaktadır.

Sabah kahvaltısında mevsim özelliklerine göre; tamamen doğal reçel çeşitleri, köy yumurtası, zeytin ve peynir çeşitleri, taze domatez, salatalık, biber, çay, kahve ve süt bulunmaktadır. Kahvaltılarımız açık büfe, doyurucu ve çeşitlidir.

Akşam yemeği yarım pansiyon hizmeti alan misafirlerimiz için ücretsiz, diğer misafirlerimiz için extra olarak verilen bir hizmettir. Akşam yemeği açık büfe olup; geleneksel Türk yemeklerinden oluşmaktadır. 

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017