Smile Butik Hotel

Smile Butik Hotel
Smile Butik Hotel 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Huzurlu, rahat ve aile ortamında en iyi şekilde bir tatil geçirmeniz için her şey düşünüldü.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Odalarımız da; 1 adet çift kişilik, 1 adet tek kişilik yatak, Klima, duşa kabin, saç kurutma makinesi, bulunmaktadır. Ayrıca Restaurantımızda internet (Wirelless) vardır. 

Restaurantımız da Olympos dağının görkemli görünüşü eşliğinde tamamen köyümüzde yapılan reçel, zeytin, peynir ve doğal sebzelerle muhteşem bir kahvaltı sizi bekliyor.       

Ulaşım : Antalya ya 80 km, Kemer'den Kumluca istikametine yaklaşık 35 km. uzaklıkta bulunan Çıralı, aynı şekilde Kumluca'ya da 30 km. mesafededir. Çıralı ana yol girişinden itibaren 7 km. uzunluğundaki virajlı bir inişten sonra Çıralı köyüne ulaşabilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimiz Akdeniz mutfağı. Yöresel köy kahvaltımıza hoş geldiniz 08:00 - 11:00.
Taze sıkılmış portakal suyu, organik reçel çeşitleri, bu yörede yetişen sebze, meyve çeşitleri, bahçemizde yetişen zeytin, köy yumurtası, köy tereyağı, ceviz, bu yörenin Yayla sedir balı ve çiçek balı, börek, çay ve kahve servis edilir. Afiyet olsun.
 
ÖĞLE VE AKŞAM YEMEĞİ ALA CART.
Önçeden sipariş üzerine hazırlanır.
Tatlı - ev yapımı köy baklavası.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017