Plaj Hotel

Plaj Hotel
Plaj Hotel 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Çıralı Plaj Hotel 11 otel odası ve 7 bungalov odasıyla dünyaca ünlü Saklı Cennet Çıralı’dadır.

  • Tesis Bilgisi
  • Harita

Denize sadece 3 – 4 dk. Yürüme mesafesinde olup plajda şemsiye ve şezlonglarımız mevcuttur.

Tesisimizin bahçesinde bulunan hamaklar, şark köşeleri misafirlerimizin huzur için de dinlenmesi, kitap okuması için hizmet vermektedir.

Plaj Hotel dut, portakal, hurma ve zakkum ağaçları arasında ev yapımı reçeller, zeytinler ve organik ürünlerden oluşan açık büfe kahvaltımızı en iyi şekilde keyifle yapmanıza olanak sağlamaktadır. Öğle ve akşam yemekleri de en taze ürünler , yörede yetişen organik sebze ve meyveler kullanılarak siz misafirimizin özel isteklerine göre hazırlanmaktadır.

Sönmeyen ateş Yanartaş(Khimera) o kadar yakındır ki tesisimizin bahçesinden rahatlıkla izlenir. Antik şehir Olympos ise tesisimize 30 dk yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Ayrıca dünyaca ünlü Caretta Caretta’ları hem yumurtlama hemde yuvadan çıkma zamanında görebilme şansına sahip olabilirsiniz. Amacınız doğanın içinde sessiz, sakin, neşeli ve bahçe içinde hamak keyfiyle dindelendirici bir tatil yapmak ise; Çıralı Plaj Hotel'e HOŞGELDİNİZ...

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017