Orange Motel

Orange Motel
Orange Motel 4.14286 5 0

7 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Geniş bir portakal bahçesi içinde, yüzlerce çeşit bitki ve çiçekler arasında doğa ile uyumlu, sakin ve huzurlu bir konumdadır.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Orange Motel, Aile işletmesi küçük ve butik bir Moteldir. Geniş bir portakal bahçesi içinde, yüzlerce çeşit bitki ve çiçekler arasında doğa ile uyumlu, sakin ve huzurlu bir konumdadır. Odalar, Kaliteli ve mis gibi kokan sedir ağacı ile kaplıdır. Her türlü ayrıntı ve misafir ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir ve tamamen ahşapdır. Kahvaltı ve yemekler yöresel, ekolojik, sağlıklı, kaliteli ve taze yiyecekler ve içecekler kullanılarak hazırlanır ve Geleneksel Türk misafirferverliği ile sunulur.

Müşeri odaklı, samimi ve güleryüzlü bir yönetim anlayışı ile yönetilir. Kalite ve hijyenden asla taviz vermez. Orange Motel Çıralı merkezdedir ve çok iyi bir Lokasyona sahiptir. Plaja 200 m. Olympos Antik kentine 700 m. Lycia’nın sönmeyen ateşi Chimera’ya 3 km. mesafededir.

Motelimiz

» Butik Otel tarzı ve anlayışı, Kaliteli ve güler yüzlü hizmet...

» Uzun Kahvaltı saatleri ( 08.00 – 11.00 )...

» Kahvaltı ve yemeklerde Ekolojik Çıralı ürünleri...

» Açık büfe çay (Çaydanlık çayı, ince belli çay bardağı), kahve...

» Ücretsiz, yüksek hızda internet. Wi-Fi...

» Çamaşır makinesi ve ütü kullanma imkanı...

» Plaj’da ücretsiz şemsiye, şezlong, duş-WC...

» Günlük gazete ve Dergiye kolay ulaşım...

» Makul fiyat, Maksimum memnuniyet...

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017