• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Narçiçeği Hotel

Narçiçeği Hotel

Narçiçeği Hotel
Narçiçeği Hotel 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Narçiçeği Hotel, dere, dağ manzaralı ve nar ağaçlarının arasında 4 adet müstakil ahşap bungalow ve 2 adet taş evden oluşan şirin bir butik otel.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Tüm detayların incelikle düşünüldüğü ve beyazın sade şıklığı ile tasarlanmış, balayı çiftleri veya kendisini ikinci kez balayında hissetmek isteyenler için hazırlanan 4 özel Narçiçeği evi, ayrıca daha renkli ve neşeli tarzdan hoşlanan misafirlerimiz için cıvıl cıvıl tasarımlarıyla, minik misafirlerimizin de düşünüldüğü ve hatta oyuncakların bile çoktan yerini aldığı yeşil ve pembe Narçiçeği evleri keyifli bir ortamda konaklayabilmeniz için sizleri bekliyor.

Dürüstlük ve temizlik anlayışımızla, özenle hazırladığımız ev yemeği seçenekleri, ve daha birçok değişik menümüzle sizlerin damak tadına hitab edeceğimize inandığımız Nar restaurantımız bahçemizin en güzel manzaralı köşesinde misafirlerimize hizmet vermektedir.

Narçiçeğimizin bahçesi her mevsim farklı renkler ve kokular yaşatıyor misafirlerimize. Nar, portakal, limon ve daha birçok meyve ağaçları ilkbaharda çiçekleriyle, yaz ve sonbahar aylarında ise meyveleriyle değişik koku ve tatlar sunuyor sizlere.

Otelimizin bahçesindeki her tür ve renkteki çiçeklerimizin verdiği mutluluk ve enerji ile hayata daha farklı bakıyor insan adeta...

Çıralı Antalyaya 85 km uzaklıkta olup günün her saatinde Antalya-Finike Minibüs/Otobüsleri ile ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Havaalanı veya Antalya Merkezden transfer için bizden yardım isteyebilirsiniz.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017