• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Keyif Tatil Evleri

Keyif Tatil Evleri

Keyif Tatil Evleri
Keyif Tatil Evleri 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Keyif 'li bir tatil için... Dünyanın en temiz ve güzel plajına ve caretta carettalara ev sahipliği yapan Antalya ya yaklaşık 80 km uzaklıkta bulunan Çıralı da yer alan Keyif Pansiyon 14 odası 5.1 dönümlük bahçesi ile hizmetinizde.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Odalarımız
5 dönüm bahçe içerisinde bulunan 14 odamız 2, 3 ve 4 kişilik olup, duş-wc, klima, saç kurutma makinesi ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Yiyecek - İçecek
Yöresel ve doğal ürünlerin, yöremizde yetişen organik sebze kullanılarak hazırlandığı kahvaltı büfesi ve Türk Mutfağından çeşitli tatların yer aldığı akşam yemeklerinin yanı sıra, gün içerisinde Akdeniz balıkları, ızgara çeşitleri ve aperatiflerden oluşan ala carte menümüzden de seçtiklerinizi tadabilirsiniz.

Misafirlerimize istemeleri halinde Antalya Havalimanın 'dan Çıralı Keyif Pansiyon’a transfer hizmeti verilebilmektedir. Otobüs firmaları ile gelen misafirlerimiz için ise, iniş noktalarına göre bizimle irtibata geçtikleri takdirde ulaşım hizmeti verilmektedir.
KEYIF PANSIYON YENI KADROSU ILE SIZLERLE..

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017