• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Grand Aygün Hotel

Grand Aygün Hotel

Grand Aygün Hotel
Grand Aygün Hotel 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Yoğun hayat trafiğinden arınmış atmosferi ile, still kaygısı gütmeksizin, farkındalığı hissettirmek için yeni yaşam sunuyoruz.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Sade ve konforlu odalarımız, neredeyse oda kadar geniş balkonlarımız sizi doğal yaşamla birleştirir. Cam seramızda yetiştirdiğimiz organik sebze ve yeşillikler, kahvaltı ve yemeklerde size sunulur.

Çıralı'nın merkezinde bulunan otelimiz sahile 200 m, Yanartaş'a  3 km, Olimpos'a 1 km mesafededir. 

Mutfağımızdaki sebze ve yeşilliklerin bir bölümü, cam seramızdan bizlerce, organik olarak yetiştirilerek konuklarımıza sunulmaktadır.

Kahvaltınızdaki kayısı, portakal reçelleri bizler tarafından yapılmaktadır. Bal ise köyümüzden temin edilmektedir.Güne iyi başlamanız için geniş bir alternatif sunulmuştur.

Ana yemekler, köy yemekleri ve soslar Muazzez Hanım tarafından günlük hazırlanmaktadır. Yemek yeri seçimi ise size ait; üzüm bağının altında, köşkte yada palmiye yanında.

Öğleni sahilde geçirmek isteyen konuklarımız için, önerdigimiz restoranda, zamanınızı geçirebilir, şezlong ve şemsiyelerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

 

•Cam Sera

Organik olarak, mutfağımızda kullanılan sebze ve yeşillikler cam seramızdan temin edilmektedir. Cam seramıza gün boyunca girebilir, yetiştirilis tarzları hakkında bilgi alabilirsiniz. Olgunlaşmış ürünleri, kendi elinizle kopartıp yiyebilirsiniz.

Otelimizin Cam Sera özelliği ile, doğal ortamlarda yetiştirdiğimiz ürünlerimizi, sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017