Fire Pension

Fire Pension
Fire Pension 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Fire Pansiyon 1985 yılında kurulmuş olup Çıralı’nın ilk pansiyonlarındandır.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

10 oda 20 yatak kapasiteli bir aile pansiyonu olup Süleyman Köylüoğlu tarafından işletilmektedir.

Fire Pansiyon 1985 yılında kurulmuş olup Çıralı’nın ilk pansiyonlarındandır. 

Pansiyonumuz Olympos'a 1 km Chimaera (Yanartas) ya 300 metre denize ise 400 metre mesafededir.

Pansiyonumuzda yüzme havuzu ve bütün odalarımızda klima bulunmaktadır.

Ayrıca restaurantımızdan dilediğiniz gibi faydalanabilir,Akdeniz mutfağından hazırladığımız yemekleri tadabilir yada kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Çıralı'ya en yakın büyük otobüs terminali Antalya'dadır. Antalya'dan ana yolda bulunan Çıralı durağına varmak yaklaşık bir buçuk saat sürer.

Antalya'dan Fethiye veya Kaş istikametine doğru giden otobüslerden birine binmelisiniz. Otobusler her yarım saatte bir Antalya Otogarından kalkmaktadır. Bu istikamete giden otobüsler Batı Antalya ve Antalya Tur tarafından işletilmektedir.

Çıralı Durağı...

Buradan Çıralı'ya inen minibüslere binmeniz gerekmektedir. Yol yaklaşık olarak 11 km dir.Minibüs sizi kapımıza kadar getirecektir. Sadece burda ineceğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Kış aylarında anayoldan Çıralı'ya inen servis bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız, bizi arayın. Sizi Fire Pansiyon'a ulaştırırız.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017