Estelar Bungalow

Estelar Bungalow
Estelar Bungalow 4.75 5 0

2 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Sahile 5 dk içinde ulaşabilirsiniz. Doğa içinde harika bunglowlar ve nefis sabah kahvaltıları.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Estelar Bungalow plaja 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Ünlü Çıralı Plajı'na 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Estelar Hotel'in tamamında ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Doğa içerisindeki ahşap bungalovlarda klima ve mini buzdolabı vardır.

Hotel Estelar'ın bungalovlarında bahçe manzaralı bir balkon bulunmaktadır. Ayrıca, saç kurutma makineli özel banyo standarttır. Tüm bungalovlarda cibinlik de vardır.

Tesiste günlük kahvaltı sunulmaktadır. Çıralı Plajı çevresinde restoran ve kafeler de bulunmaktadır.

Plaj güneşlenmek için idealdir. Ek ücret karşılığında havaalanı servisi de sağlanır. Akdeniz'de balık tutma imkanı vardır.

Antik bir Likya kenti olan Phaselis sadece 28 km mesafededir. Kemer'in merkezi ile Estelar Hotel arasındaki uzaklık 40 km'dir. Antalya Havaalanı'na arabayla 2 saatte ulaşabilirsiniz. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. 

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017