Ekinoks Çıralı

Ekinoks Çıralı
Ekinoks Çıralı 1.5 5 0

1 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Doğanın kollarında yeşil-mavi bir cennet: EKİNOKS HOTEL

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Bahçemizde portakal ağaçlarının dışında defne, çınar, dut, keçiboynuzu, ceviz, elma gibi çeşitli ağaçlar; tavşanlar, kazlar, ördekler, tavuklar, horozlar, çeşit çeşit kuşlarla balıklar tatilinize eşlik edecek.

Kahvaltınızı dağa yaslanmış ve defnelerle çevrili bir ortamda ederken doğanın seslerini dinleyecek, bir yandan da portakal ve nar suyunuzu yudumlayacaksınız. Sıra kahveye gelince ne denli dinlendiğinizi hissedecek ve zamanın durmasını isteyeceksiniz.

Ekinoks'ta başka neler mi var? Çıralı ve çevresi tarih, kültür, doğa bakımından o kadar zengin ki! Birçok ziyaret seçeneği sizleri bekliyor.

Kısa bir yürüyüşle varacağınız benzersiz Çıralı-Olympos sahilimiz ve denizimiz aynı zamanda caretta carettaları da ağırlıyor. Gün boyu berrak denizin tadını çıkarırken bir Caretta Carettayla da arkadaş olabilirsiniz. Bir tekne yolculuğu ile yakınımızdaki koylara doğru yol alabilir, berrak sularda balıklarla yüzmenin tadını çıkarırsınız.

Binlerce yıldır sönmeyen Olympos meşalesi, dünyaca ünlü Chimera da tesisimizi ziyaretinizdeki önemli duraklardan biri olacak. Porto Ceneviz doğal limanı da bir kano yolculuğu kadar yakınınızda bulunuyor. Tarihi Phaselis kalıntılarına yarım saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşabilir, deniz sularının içindeki antik kalıntılar arasında yüzebilirsiniz.

Bütün bunların dışında günübirlik bir yolculukla Demre-Saint Nicolas’ı da ziyaret etme şansınız da var. Aynı şekilde Göynük Kanyo’nunda bir gün geçirebilir, benzersiz bir yüzme deneyimi yaşayabilir ve yemyeşil vadinin tadını çıkabilirsiniz. Tesisimizden bir saatlik yürüyüşle Antik Likya Yolu’na ulaşma olanağınız da var.

Eğer isterseniz tesisimizden yapacağınız kısa bir yolculukla teleferik turuna çıkabilirsiniz. Tahtalı Dağlarına doğru yol alırken aşağıda uzanan yemyeşil manzara gözlerinizi kamaştıracak.

EKİNOKS HOTEL'e 12 yaş altı çocuk kabul edemiyoruz.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017