Deniz Pansiyon

Deniz Pansiyon
Deniz Pansiyon 3.975 5 0

20 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Toros Dağlarının eteğinde çam ağaçları,portakal bahçeleri ve eşsiz doğa manzarasının yanında gök mavisi deniz ile sizleri buluşturuyoruz.

İletişim

Semt: Manufacturer/producer
  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri
  • Videolar

Toros Dağlarının eteğinde çam ağaçları,portakal bahçeleri ve eşsiz doğa manzarasının yanında gök mavisi deniz ile sizleri buluşturuyoruz. 

Bir tarafta Olympos Antik Kenti, diğer yanda yine bir doğa harikası Yanartaş(Chimera) ve yakın çevredeki tarihi kalıntılar sizlere hem eskiye götürecek hem de yeni maceralara kucak açacaksınız.

Akşam dalga sesleri ile uyuyup sabahta kuş sesleri uyandıracak sizi, yada bahçedeki bir hamakta,yada sedir veya köşklerin birinde uyuyup kalmazsanız, gökyüzündeki ayı ve yıldızları izlerken denize sıfır, bahçe içine yayılmış pansiyonumuzda tamamen tahta kaplama ve ısı yalıtımı yapılmış bungolow odalarımız mevcuttur.

Deniz Pansiyonda denizin tadını daha fazla çıkartmak isteyen müşterilerimiz, Yat gezimize katılarak etraftaki harika koyları keşfetme fırsatını yakalar. 

Gidilen yerlerde gerek eski çağlara ait yerleşim yerlerini görmek, gerekse Akdenizin o güzelim koylarındaki mağaralarını ve denizin dibini keşfetmek için Adalı-1 Boot Tour ile gün boyu eğlenceli ve güzel dakikalar geçirebilirsiniz...

Eğer günün batışını veya mehtabı izlemek istiyorum diyorsanız hiç vakit kaybetmeyin. Yapılan gezilerimizde müşterilerimize unutamayacağı bir yolculuğun yanı sıra gün boyu değişik yiyecek ve içecekler ile harika bir yolculuk yapma fırsatını bulacaksınız...

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017