• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Çıralı Flora Pension

Çıralı Flora Pension

Çıralı Flora Pension
Çıralı Flora Pension 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Tek arzumuz stressiz ve gürültüden uzak yılın bütün yorgunluğunu atıp doğa ile baş başa, güneşin, denizin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil sunmak.

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Büyük otellerden ve büyük sehirlerden, araç gürültüsünden uzak aradiğınız sakinliği ve huzuru bulabileceğiniz bir yerde, eşsiz bir sabah kahvaltısıyla güne başlamaya var mısınız. Tek arzumuz stressiz ve gürültüden uzak yılın bütün yorğunluğunu atıp doğa ile başbaşa, güneşin, denizin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil sunmak.

Şehrin gürültüsünü, kalabalığını asla hissetmeyeceğiniz, tamamen doğa içinde huzurlu bir tatil için sizi bekliyoruz. Portakal ağaçları ve dağ manzaralı restoranımızda sizin için günlük hazırlanmış leziz yiyeceklerin tadını çıkarabilir, harika bir kahvaltından sonra ücretsiz bisiklet hizmetimizden faydalanıp Çıralı turu yapabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde çevre gezileri için size rehberlik yapar tatilinizi neşeli hale getirebiliriz. 

Pansiyonumuzda Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır. 

Tümüyle rahatınız düşünülerek dizayn edilmiş odalarımızda 1 adet çift kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.  Tüm odalarımızda 24 saat sıcak ve soğuk su bulunmaktadır.

 

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017