• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Çıralı Cemil's Guest House

Çıralı Cemil's Guest House

Çıralı Cemil's Guest House
Çıralı Cemil's Guest House 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Antalya'nın cennet beldesi Çıralı'da kurulmuş, sıcak ve sevimli bir pansiyondur.

İletişim

  • İş Ayrıntıları
  • Harita
  • Galeri

Cemil PansiyonAntalya'nın cennet beldesi Çıralı'da kurulmuş, sıcak ve sevimli bir pansiyondur. Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri Cemil Pansiyon'a sizleride bekliyoruz. Konuklarımız genelde, ya önceden de gelip konaklamış olanlar ya da tavsiye üzerine gelenlerden oluşur.

Cemil Pansiyon , Antalya'ya 80 km uzaklıkta, şirin bir kasaba olan Çıralı'nın ilk pansiyon ve restaurantlarındandır.

Çıralı kumsalı 4 km uzunluğunda olup genişliği 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren yumuşak bir eğimle yükselmektedir. Her iki ucunda kayalıklarla sınırlanmıştır. Genel olarak ince taneli yüksek kaliteli kum yapısına sahiptir. Kuzeyinde sadece kış aylarında akan bir dere yatağı vardır. Güney ucunda ise antik Olympos kentinin içinden geçerek gelen dere denize ulaşır. Böylece, Çıralı kumsalı güneyi Olympos deresi ile Olympos ve Çıralı olarak ikiye ayrılabilir.


Tüm odalarda duş ve tuvalet, klima vardır. Kapalı ve açık restaurantları yemyeşil bir bahçe,  özel otopark,sizleri bekliyor.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017