• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Cemil's Guest House

Cemil's Guest House

Cemil's Guest House
Cemil's Guest House 0 5 0

0 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Antalya'nın cennet beldesi Çıralı'da kurulmuş, sıcak ve sevimli bir pansiyondur.

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Cemil's Guest HouseAntalya'nın cennet beldesi Çıralı'da kurulmuş, sıcak ve sevimli bir pansiyondur. Daima gülümseyen yüzler, uzun süreli dostluklar, kendi evinin rahatlığını arayan, huzurlu ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri Cemil Pansiyon'a sizleride bekliyoruz. Konuklarımız genelde, ya önceden de gelip konaklamış olanlar ya da tavsiye üzerine gelenlerden oluşur.

Cemil's Guest House , Antalya'ya 80 km uzaklıkta, şirin bir kasaba olan Çıralı'nın ilk pansiyon ve restaurantlarındandır.

Çıralı kumsalı 4 km uzunluğunda olup genişliği 50-100 metre arasında değişmektedir. Kumsal denizden itibaren yumuşak bir eğimle yükselmektedir. Her iki ucunda kayalıklarla sınırlanmıştır. Genel olarak ince taneli yüksek kaliteli kum yapısına sahiptir. Kuzeyinde sadece kış aylarında akan bir dere yatağı vardır. Güney ucunda ise antik Olympos kentinin içinden geçerek gelen dere denize ulaşır. Böylece, Çıralı kumsalı güneyi Olympos deresi ile Olympos ve Çıralı olarak ikiye ayrılabilir.


Tüm odalarda duş ve tuvalet, klima vardır. 

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017