• Buradasınız:
  • Konaklama
  • Caretta Caretta Pansiyon

Caretta Caretta Pansiyon

Caretta Caretta Pansiyon
Caretta Caretta Pansiyon 4.6 5 0

5 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Dünyanın en iyi plajlarından biri olan Çıralı sahili geniş ve uzun kumsalı, fıstık çamları, okaliptus ağaçları gölgesinde ekonomik ve doğa ile başbaşa tatil.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri

Konuklar, meyve ağaçları altında bir hamakta dinlenebilirler ve kitaplarını okuyabilirler. Caretta Caretta'nın aile ve standart odalarının tamamı sade bir şekilde dekore edilmiş olup özel banyoyla donatılmıştır. Odaların tümü klimalıdır.

Mümkün olduğunca kahvaltıda ve akşam yemeğinde, pansiyonun bahçesinde ve bölge bahçelerinde yetiştirilen organik sebze ve meyveler de sunulmaktadır. Tesisin tüm alanlarında Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Bölgeyi keşfetmek isteyenler için herkese uygun ücretsiz bisikletler de mevcuttur.

Kemer, Caretta Caretta Pension'a 30 km uzaklıktadır. Antalya Uluslararası Havalimanı 100 km mesafededir. Pansiyonda ulaşım servisi ve ücretsiz özel otopark bulunmaktadır.

Standar Oda: Bu betonarme odamız 28 metrekaredir.

Kendisine ait bahçeye bakan balkonu , özel banyosu , elbise dolabı, makyaj masajı, sıcak-soğuk kliması, bir tane çift kişilik yatağı ve bir tanede tek kişik yatağı vardır. Ayrıca saç kurutma makinası ve odalarda kablosuz internet vardır.  Yatak özellikleri ise; Çift kişilik yatak 200*150 ölçülerinde, tek kişilik yatak 200*100 ölçülerinde olup her iki yatakta ortopedik özelliğe sahiptir. Bu oda için ek yatak ekleme yada mevcut yatakları değiştirme durumu vardır, ancak kullanım alanı azalmaktadır.
Bu odada tütün ve tütün ürünlerinin kullanılması yasaktır.

Ahşap Bungalowlar: Bu ahşap odamız 25 metrekaredir.

Kendisine ait bahçeye bakan balkonu , özel banyosu , elbise dolabı, makyaj masajı, sıcak soğuk kliması , bir tane çift kişilik yatağı ve bir tanede tek kişik yatağı vardır. Ayrıca saç kurutma makinası ve odalarda kablosuz internet vardır. Yatak özellikleri ise; Çift kişilik yatak 200*150 ölçülerinde, tek kişilik yatak 200*100 ölçülerinde olup her iki yatakta ortopedik özelliğe sahiptir. Bu oda için ek yatak ekleme yada mevcut yatakları değiştirme durumu yoktur.
Bu odada tütün ve tütün ürünlerinin kullanılması yasaktır.

Ahşap Aile Odaları: Bu ahşap aile odamız 40 metrekaredir.

Oda çocuklu aileler için düşünülüp dizayn edilmiştir. Odada iki yatak odası, bahçe manzaralı balkonu ve 6 metrekare büyüklüğünde çift duşlu banyosu vardır. Ayrıca makyaj masası, her iki yatak odasında elbise dolabı ve klima vardır. Her iki yatak odasında da TV vardır. Bir tane çift kişilik yatak ve üç tanede tek kişik yatak vardır. Yatak özellikleri ise; ebebeyn bölümünde çift kişilik yatak 200*150 ölçülerindedir. Çocuk bölümünde ise iki katlı ve tek katlı ranza olmak üzere 200*100 ölçülerinde üç tek yatak vardır. Bu yatakların hepsi ortopedik özelliğe sahiptir. Oda için ek yatak ekleme yada mevcut yatakları değiştirme durumu yoktur.
Bu odada tütün ve tütün ürünlerinin kullanılması yasaktır.

 

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017