Almira Bungalow

Almira Bungalow
Almira Bungalow 2.83333 5 0

6 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

Misafirlerimize doğal bir ortamda huzurlu ve konforlu bir tatil yaşatmayı hedefliyoruz.

İletişim

  • Tesis Bilgisi
  • Harita
  • Galeri
  • Videolar

Restaurantımızda organik ve taze ürünler kullanılır.

Eşsiz bir sabah kahvaltısıyla güne başlarsınız.

Kahvaltıda genel olarak; taze sıkılmış meyve suyu, kendi yaptığımız el  yapımı reçellerimiz, organik sebzeler, köyden taze yumurta, süt, bal, tereyağ, peynir ve zeytin çeşitleri, sigara böreği, mevsimlik meyveler, çocuklar için kahvaltılık gevrekler vb.
 
Öğle ve akşam yemekleri ala carte olarak hazırlanır. Misafirlerimizin isteğine göre zeytinyağlı sebze yemekleri, ızgara ve balık çeşitleri, et yemekleri, çorbalar, vejeteryan menüler vb. hazırlanır.

Çıralı Toros dağları ve Akdeniz'in güzellikleriyle çevrilidir. Efsanelere konu olmuş Olympos antik kenti ve Chiemera tarihi ve kültürel güzellikleridir.

Tarihi Likya yolunun geçiş güzergahı üzerinde yeralır. Her yıl çok sayıda turist Likya yolunu yürümektedir.
 
Yaklaşık 4 km lik doğallığını kaybetmemiş plaja sahiptir. Ayrıca Çıralı plajı nesli tükenme tehlikesi altında olan Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının en önemli üreme yerleri arasında yeralır.
 
Burada doğal ve tarihi güzelliklere sahip Olympos antik kentini keşfedebilirsiniz. Ayrıca bir akşam, Yunan mitolosine göre; Bellerophontes'in uçan at Pegasus ile yenilmez denilen Khimera canavarını öldürdüğü yerde, o günden bu yana hiç sönmediği söylene ateşe karşı şarabınızı yudumlayabilirsiniz.

Yavru deniz kaplumbağalarının yumurtalarından çıkarak denize ulaşma anlarını izleme şansı bulabilirsiniz.

Günlük tekne turlarıyla yakınlardaki koylara gidebilir, burada gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Çıralı.Org

Sitemize kaydını yaptıran tüm işletmeler, etkinliler, teklifler, çevremizde bulunan görülmeye değer yerlerle ilgili bilgiler, bitkiler, yöremizle ilgili merak ettikleriniz portalımızda. Eksik bulduğunuz her türlü bilgiyi bize göndererek sitemizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Son Haberler

30 Ocak 2017
30 Ocak 2017
30 Ocak 2017